Stuburo STUDIJŲ centrasStuburo GYDYMO centro įkurta mokymo įstaiga, kurioje  gydymo centro specialistai dalinasi požiūriu į  tikslingą raumenų ir kaulų sistemos priežiūrą ir  gydymą,  kūno savigydos bei tikslingo judesio filosofija, moko profesionalaus medicininio bei  kūno savipriežiūros mąstymo.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančio gydymo centro veikla paskatino struktūrizuoti gydymo bei tikslingos kūno savipriežiūros patirtį  ir įkurti profesinėmis bei filosofinėmis vertybėmis grįstą Stuburo STUDIJŲ centrą.

Keleto medicinos mokslo sričių ilgus metus kauptas žinias savo gydymo praktikoje apjungęs gyd. J. Girskis kviečia teorines įžvalgas tikrinti praktinėje veikloje, drauge kurti bei tikslinti medicinos sąvokas, terminus, kurių ne vieną yra suformulavęs, analizuoti bei suvokti, kodėl Lietuvoje ir pasaulyje esti tiek daug klaidinančių kaulų ir raumenų sistemos gydymo būdų, polemizuoti su paviršutinišku, stereotipiniu, o neretai ir žalingu požiūriu į kaulų ir raumenų sistemą bei stuburo gydymą, taip pat formuoti visuminį žmogaus judėjimo sistemos matymą ir skleisti jį savo pacientams bei plačiajai visuomenei.

Stuburo studijų centre mokytis kviečiami:

  • Medicinos specialistai: bendrosios praktikos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, sporto medicinos gydytojai, neurologai, traumatologai, kineziterapeutai, ergoterapeutai ir šių disciplinų paskutinių kursų studentai, medicininį išsilavinimą turintys manualinės terapijos specialistai
  • Sveikatinimo specialistai: fizinio rengimo treneriai, sporto klubų, specifinių sporto šakų bei sveikatinimo doktrinų (kalanetikos, jogos, pilates ir kt.) instruktoriai, masažuotojai
  • Visuomenės bei organizacijų atstovai: įmonių, sveikos gyvensenos asociacijų, bendruomenių, sporto judėjimų, sveikuolių klubų

Pagal auditorijos poreikius bei turimas žinias parengtose mokymo programose skirtingu gyliu bei nuodugnumu stuburo studijų centro specialistai dėsto kaulų ir raumenų sistemos priežiūros filosofiją bei tikslingos profilaktikos ir sveikatinimo metodologiją.

J. GIRSKIO STUBURO STUDIJŲ CENTRO KURSAI IR SEMINARAI

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.