Vis dažniau įmonės bei organizacijos į Stuburo gydymo centrą kreipiasi dėl  įvairaus pobūdžio profilaktinių sveikatos renginių, tad pristatome edukacinę-konsultacinę gyd. J. Girskio paskaitą, skirtą įmonių darbuotojams.

AR VILKITE TVARKINGĄ RAUMENINĮ KOSTIUMĄ? JEI NE, GRĄŽINKITE KŪNUI SKOLĄ!

Paskaitos metu įmonės darbuotojai sužinos, kaip tapti puikiais savo kūno vadybininkais ir nepraskolinti jo ligai. Konsultacinės paskaitos akcentas – interaktyvumas: kalbės ne tik gydytojas, bet ir jūsų įmonės darbuotojai.

Paskaitos temos:

  • Kaip atrodo jūsų "raumeninis kostiumas”?
  • Stuburas žmogaus organizmo kontekste.
  • Kodėl mums skauda nugarą?
  • Sportuoti – sveika ar žalinga?
  • Gydytis - ne vaistu, o tikslingu judesiu!
  • „Grąžink kūnui skolą“ metodika.

LEKTORIUS: gyd. Jonas Girskis – neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, manualinės terapijos specialistas. 37 metų gydymo patirtis. Nuolat skaito pranešimus raumenų ir kaulų sistemos temomis, yra daugelio straipsnių, populiariųjų leidinių autorius, televizijos ir radijo laidų pašnekovas. Plačiajam skaitytojų sluoksniui skirtų knygų – „Apie žmogaus ir visuomenės stuburą“ bei „Viskas apie stuburo gydymą” – autorius. Knygos, skirtos paaugliams, „Būk vyras“ skilties apie sveikatą autorius.

Kaina įmonėms (nepriklausomai nuo asmenų skaičiaus): 1000 eurų

Pasiteirauti arba rezervuoti paskaitą Jūsų pageidaujama data el. paštu:  mokymai@stuburas.lt

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.