Dėmesio – formuojasi jūsų vaiko kūnas!

J. Girskio stuburo gydymo centro fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos Rūtos Burzdžienės paskaita apie vaiko laikyseną ir judėjimo sistemą.

Vaikų laikysenos ir nepakankamo fizinio aktyvumo statistika byloja, jog tėvai, mokytojai, vaikų sporto būrelių vadovai  privalo būti budrūs ir pastebėti atsirandančią ar augančią problemą:

  • koks yra normalus vaiko vystymasis: iki kada formuojasi stuburo linkiai, pėdų skliautai, kelių pozicijos?
  • kaip pastebėti ir vertinti besiformuojančią ydingą laikyseną?
  • kokia yra raumenų svarba formuojantis laikysenai?
  • kas keičia vaiko laikyseną į gerą, o kas – į blogą?

Trukmė: 1,5 val.

Kaina organizacijoms, bendruomenėms ar kitoms grupėms (nepriklausomai nuo asmenų skaičiaus): 750,00 eur

Apie lektorę gyd. Rūtą Burzdžienę:

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė specializuojasi svertinės kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų gydyme. Nuo 2011 m. gydytoja yra ištyrusi ir įvertinusi virš 5000 kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų atvejų: vaikus ir suaugusius konsultuoja esant ydingai laikysenai, stuburo iškrypimams, judesio sutrikimams, nugaros, kaklo, sąnarių skausmams, tarpslankstelinio disko išvaržoms, sausgyslių, raiščių patologijoms.

Domėjimosi sritis – žmogaus svertinės kaulų ir raumenų sistemos funkcionavimas judesių metu, sutrikimų įtaka jai. Skaito paskaitas vaikų biomechanikos raidos temomis.

Visuomet siekiu edukuoti pacientus ir perduodu savo medicinines žinias tam, kad jos taptų raktu į jų sveikatą. Kasdiename savo darbe pastebiu, jog perduotas žinias įsisavinę ir motyvuoti pacientai sveikimo procese pasiekia geriausių rezultatų. To paties sieksiu ir šios paskaitos metu.

Gyd. R. Burzdžienė.

SUSISIEKITE

Pasiteirauti arba rezervuoti paskaitą Jūsų pageidaujama data el. paštu:

mokymai@stuburas.lt


Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.