INTERNETO SVETAINĖS WWW.STUBURAS.LT  NAUDOJIMO IR PIRKIMO TAISYKLĖS

Džiaugiamės, kad apsilankėte www.stuburas.lt interneto svetainėje, priklausančioje J. GIRSKIO STUBURO GYDYMO CENTRUI, įsikūrusiame  adresu: Vytauto g. 8, Vilnius, LT-08118.  Šios Sąlygos yra svarbios abiem šalims, nes tarp mūsų sukuria teisiškai privalomą sutartį, kurios paskirtis – apsaugoti jūsų (mūsų kliento), ir mūsų, kaip verslo atstovų, teises.  

PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI ŠIAS SĄLYGAS PRIEŠ ATLIKDAMI BET KOKĮ PASLAUGŲ/PASLAUGŲ RINKINIŲ AR PREKIŲ UŽSAKYMĄ.

PRIEŠ ATLIKDAMI BET KOKĮ PASLAUGŲ/PASLAUGŲ RINKINIŲ AR PREKIŲ UŽSAKYMĄ, JŪS BESĄLYGIŠKAI SUTINKATE SU ČIA IŠDĖSTYTOMIS SVETAINĖS NAUDOJIMO SĄLYGOMIS IR MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKA IR SUTINKATE SU TEISINIAIS ĮSIPAREIGOJIMAIS, KURIUOS JOS SUKURIA.  

JEI JŪS IŠ DALIES ARBA VISIŠKAI NESUTINKATE SU ŠIOMIS SĄLYGOMIS IR MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKA, PRAŠOME NENAUDOTI ŠIOS SVETAINĖS IR NEUŽSAKINĖTI JOJE PRISTATOMŲ PASLAUGŲ AR PREKIŲ.

Šios Sąlygos sudaro sutartį tarp mūsų kliento (toliau vadinamo  „jūs“, „jumis“, „jūsų“ ir pan.) iš vienos pusės ir uždarosios akcinės bendrovės  UAB “Jono Girskio stuburo ligų gydymo centro, įmonės kodas: 123177562 (toliau vadinamų „mumis“, „mūsų“, „mes“, „www.stuburas.lt “ ir pan.) iš kitos pusės. Ši sutartis apibrėžia parduodamų paslaugų/prekių užsakymą per Svetainę www.stuburas.lt.


MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖS NAUDOJIMAS

Jūs sutinkate, kad:  

 1. Svetainę naudoti galite tik teisėtoms užklausoms ar užsakymams pateikti.  
 2. Jūs nepateiksite nesąžiningų ar netikrų užsakymų. Jei mes turėsime pakankamai pagrindo manyti, kad būtent toks užsakymas buvo pateiktas, turėsime teisę tokį užsakymą ne tik atšaukti, bet ir įspėti apie jį atitinkamas valdžios institucijas.  
 3. Mums suteiksite teisingą ir tikslią informaciją apie jūsų elektroninio pašto adresą, pašto adresą ir/arba kitą kontaktinę informaciją ir suprantate, kad galime šia informacija pasinaudoti tam, kad susisiektume su jumis atsiradus tokiai būtinybei (norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, prašome perskaityti mūsų Privatumo politiką).  
 4. Jei nesuteiksite mums pakankamai reikalingos informacijos, mes galime prarasti galimybę įvykdyti jūsų užsakymą.  
 5. Jūs nebandysite jokiais būdais trukdyti Svetainės veikimui, nekelsite pavojaus Svetainės saugumui ir nebandysite pasinaudoti Svetaine tam, kad neteisėtai prisijungtumėte prie kokios kitos kompiuterinės sistemos.  
 6. Svetainės nenaudosite tam, kad sužinotumėte, skelbtumėte ar perduotumėte informaciją, kuri pažeidžia kito žmogaus ar subjekto intelektinės nuosavybės, privatumo ar viešinimo teises.  
 7. Svetainės nenaudosite tam, kad atliktumėte civilinę ar baudžiamąją teisę pažeidžiančius veiksmus arba veiksmus, kurie pažeidžia bet kokio miesto, valstijos, nacionalinius ar tarptautinius įstatymus ar reglamentus.  
 8. Užsakydami paslaugą/prekę Svetainėje, jūs patvirtinate ir garantuojate, kad esate bent 18 metų amžiaus ir turite įstatymo suteiktą galimybę sudaryti teisiškai įpareigojančias sutartis.  KAIP SUDAROMOS PIRKIMO SUTARTYS

Sutartis („Sutartis“), sudaryta tarp mūsų ir jūsų dėl mūsų Svetainėje siūlomų paslaugų/paslaugų rinkinių/prekių pirkimo, įsigalios tik tada, kai mes patvirtinsime jūsų užsakymą ir išsiųsime Jums Užsakymo patvirtinimą. Jei jūsų užsakymas per klaidą bus nepatvirtintas, o pinigai už pasirinktą gaminį jau nuskaičiuoti, šie pinigai bus Jums grąžinti. Jeigu pirkime nurodytu el. paštu negavote momentinio užsakymo patvirtinimo laiško, patikrinkite savo SPAM laiškų kataloge arba susisiekite: info@stuburas.lt

Norėdami užsakyti kurIą nors paslaugą/paslaugų rinkinį/prekę turėsite atlikti nurodytus apsipirkimo internetu veiksmus ir pateikti užsakymą. Tai atlikę, gausite iš mūsų elektroninį laišką, patvirtinantį, kad mes jūsų užsakymą gavome („Užsakymo patvirtinimą“). Jūsų užsakymas reiškia, kad siūlote nusipirkti iš mūsų vieną ar kelias mūsų siūlomas paslaugas, paslaugų rinkinius ar prekes. Nepaisant to, kas buvo anksčiau išdėstyta, pinigai nuo jūsų kortelės nebus nuskaityti (arba mokėjimas nebus įvykdytas bet kokiu kitu būdu), kol jūsų užsakymas nebus priimtas.

Pirkdamas bet kurią paslaugą, paslaugų rinkinį ar prekę iš mūsų Svetainės, jūs sutinkate sąskaitą už pirkinį gauti tik elektroniniu formatu ir suprantate, kad popierinės sąskaitos nebus pateikiamos.  


GALIMYBĖS ĮSIGYTI TAM TIKRĄ PASLAUGĄ/PASLAUGŲ RINKINĮ/PREKĘ

Atliekant užsakymą, visada reikia atsižvelgti į tuo metu egzistuojančias galimybes jį įsigyti. Tokiu atveju, kai atsiranda nesklandumų dėl parduodamų paslaugų/paslaugų rinkinių/prekių, mes pasiliekame teisę informuoti jus apie galimus tokios pačios arba aukštesnės kokybės ir vertės paslaugų ar produktų pakaitalus, kuriuos tuo metu įmanoma užsakyti. Jei nenorėsite tokių produktų užsisakyti, mes grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus.  

UŽSAKYMO ATMETIMAS  

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pašalinti bet kurią paslaugą/paslaugų rinkinį/prekę iš Svetainėje siūlomų įsigyti paslaugų ir prekių sąrašo ir/arba pašalinti arba pataisyti bet kokią Svetainės turinio dalį ar joje pateikiamą medžiagą. Nors visada dedame atitinkamas pastangas visiems užsakymams įvykdyti, kartais gali susiklostyti išskirtinės aplinkybės, dėl kurių būsime priversti atsisakyti užsakymą įvykdyti net jau išsiuntę Užsakymo patvirtinimą; mes pasiliekame teisę vienašališkai bet kuriuo metu atsisakyti vykdyti tam tikrą užsakymą.  


PASLAUGŲ/PASLAUGŲ RINKINIŲ/PREKIŲ GALIOJIMO LAIKAS

Svetainėje www.stuburas.lt siūlomos įsigyti paslaugos, paslaugų rinkiniai, prekės yra atsiimamos/teikiamos J. Girskio stuburo gydymo centre adresu Vytauto g.8, Vilniuje, LT-08118. Patvirtinus užsakymą, jūsų įsigytos paslaugos/paslaugų rinkiniai/prekės turi būti atsiimtos ar pradėtas jų teikimas per  6 mėnesius, o dovanų kupono – per 1 metus nuo užsakymo patvirtinimo. Jei per šį laikotarpį neužsiregistruosite atvykimui į Stuburo gydymo centrą nurodydami užsakymo numerį, įsigytos paslaugos ir prekės jums nebus suteiktos, o pinigai nebus grąžinami, laikant tai pirkimo taisyklių pažeidimu iš kliento pusės.


KAINA IR APMOKĖJIMAS

Produkto kaina bus tokia, kokia yra nurodoma mūsų Svetainėje, išskyrus atvejus, kai įsivelia klaida. Nors visada stengiamės užtikrinti, kad visos mūsų Svetainėje nurodytos kainos būtų teisingos, klaidų pasitaiko. Aptikę klaidingai nurodytą bet kokio jūsų užsakyto gaminio kainą, kiek įmanoma greičiau jus apie tai informuosime ir suteiksime jums galimybę užsakymą iš naujo patvirtinti su pataisyta kaina arba jo visai atsisakyti. Jei mums nepavyks su jumis susisiekti, jūsų užsakymą atšauksime, ir, jei jau būsite sumokėję už pirkinį, visus pinigus grąžinsime.  

Mes nesame teisiškai įpareigoti parduoti jums savo gaminių neteisinga (žemesne) kaina (net tada, kai jau esate gavę mūsų Išsiuntimo patvirtinimą), jei įvyko akivaizdi ir neabejotina kainodaros klaida, kurią jūs patys galėjote pastebėti.

Baigus apsipirkinėti mūsų Svetainėje, informacija apie visus jūsų pasirinktus gaminius yra išsaugojama pirkinių krepšelyje. Tolimesnis jūsų žingsnis – pabaigti pirkimo procedūrą ir už juos atsiskaityti.  


UŽSAKYMO ATŠAUKIMO/ANULIAVIMO GALIMYBĖ

Jūs turite teisę per 3 dienų laikotarpį nuo užsakymo pateikimo, atšaukti užsakymą parašydami apie šį pageidavimą ir nurodydami užsakymo numerį į info@stuburas.lt ir per 15 kalendorinių dienų nuo iš mūsų pusės gauto patvirtinimo, pinigai jums bus grąžinti į sąkaitą,  iš kurios buvo atliktas apmokėjimas.


ATSAKOMYBĖ IR JOS APRIBOJIMAI

Informaciją savo Svetainėje skelbiame tam, kad jums būtų patogiau naudotis mūsų paslaugomis. Nors visada stengiamės skelbti tik tikslią informaciją ir nevėluoti, kartais gali pasitaikyti netyčinių skelbiamos techninės ir faktinės informacijos netikslumų bei teksto rinkimo klaidų. Mes pasiliekame teisę bet kada ir be papildomo perspėjimo tvarkyti ir taisyti Svetainėje skelbiamą informaciją. Toje vietovėje, kurioje esate, gali būti neįmanoma įsigyti joje aprašomų produktų.

Dėl to, kad Svetainė yra atvira visiems, ir dėl to, kad saugant ir perduodant skaitmeninę informaciją gali pasitaikyti klaidų, mes negarantuojame, kad Svetainėje perduodama arba iš jos gauta informacija yra tiksli ir saugi, nebent Svetainėje yra aiškiai nurodoma kitaip. JŪS PRISIIMATE VISĄ ATSAKOMYBĘ IR RIZIKĄ, SUSIJUSIĄ SU ŠIOS SVETAINĖS TURINIO NAUDOJIMU.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Svetainė, įskaitant visą joje pateikiamą informaciją ir turinį, pvz., tekstus, duomenis, darbalaukio fonus, ikonas, simbolius, meno kūrinius, paveikslėlius, nuotraukas, grafinę medžiagą, muziką, garsus, pranešimus, programinę įrangą ir HTML duomenis, naudojamus svetainės puslapiams kurti, (bendrai vadinama „Medžiaga“) priklauso uždarajai akcinei bendrovei „Jono Girskio stuburo ligų gydymo centrui“, įm. kodas: 123177562  arba mūsų tiekėjams ar licencijų išdavėjams, ir yra saugoma patento arba prekės ženklo. Jei kitaip nenurodyta pačioje Svetainėje arba šiose Sąlygose, be konkretaus išankstinio raštiško UAB „EJono Girskio stuburo ligų gydymo centro“ sutikimo jums draudžiama naudoti, atsisiųsti, įkelti, kopijuoti, spausdinti, rodyti, atlikti, atkurti, publikuoti, keisti, trinti, pildyti, licencijuoti, skelbti, perduoti ar platinti bet kokią Svetainėje aptinkamą Medžiagą ar jos dalį bet kokiu komerciniu ar viešuoju tikslu. Mes jums suteikiame asmeninį, ribotą, neišskirtinį, neperduotiną leidimą lankytis Svetainėje ir naudoti joje pateikiamą informaciją ir paslaugas. Mes pasiliekame teisę dėl bet kokios priežasties arba be jokios priežasties, vienašališkai nusprendę ir jūsų apie tai neįspėdami, peržiūrėti Svetainėje pristatomus produktus ir paslaugas ir sustabdyti, pakeisti, laikinai ar pilnai panaikinti bet kokį Svetainės elementą, įskaitant, bet ne tik, Svetainės Medžiagą, Svetainės savybes ir/arba laiką, kuriuo Svetainė yra prieinama lankytojams, ir tokie veiksmai nepaverčia mūsų teisiškai atsakingais nei prieš jus, nei prieš bet kokią trečiąją šalį. Be to, turime teisę bet kuriuo metu vienašališkai keisti čia minimas taisykles ir/arba apribojimus.

BENDRAVIMAS RAŠTU

Naudodamiesi mūsų Svetaine, jūs sutinkate, kad su mumis dažniausiai bendrausite elektroniniu formatu. Informaciją jums teiksime elektroniniu paštu arba siųsdami ir skelbdami pranešimus bei reklaminius skelbimus mūsų Svetainėje. Tam, kad sutartis galėtų būti vykdoma, jūs sutinkate su šiomis elektroninėmis komunikacijos priemonėmis ir pripažįstate, kad visos elektroniniu būdu siunčiamos sutartys, pranešimai, informacija ir kitokie duomenys atitinka tuos pačius reikalavimus, kurie būtų taikomi raštu vykstančiai komunikacijai.  


ĮVYKIAI, KURIŲ NEGALIME KONTROLIUOTI

Nebūsime teisiškai atsakingi, jei įvykdyti su jūsų užsakymu susijusius mūsų įsipareigojimus arba padaryti tai laiku mums sukliudys įvykiai, kurių mes negalime kontroliuoti (nenugalimos jėgos, t.y. force majeure, aplinkybės). Force majeure aplinkybėmis bus laikomas bet koks veiksmas, įvykis, neįvykimas, neveikimas ar nelaimingas atsitikimas, kurio mes pagrįstai negalėjome kontroliuoti. Be kitų dalykų, tai gali būti tokios aplinkybės:  

 1. Visuomenės neramumai, riaušės, įsiveržimas į šalį, teroristų išpuolis ar tokio išpuolio grėsmė, karas (oficialiai paskelbtas arba ne), karo grėsmė arba pasiruošimas jam.  
 2. Gaisras, sprogimas, audra, potvynis, žemės drebėjimas, griūtis, epidemija ar kokia kita stichinė nelaimė.  
 3. Negalėjimas naudotis geležinkeliais, krovinių gabenimo, oro, motoriniu transportu ar kitomis viešojo ar privataus transporto priemonėmis.
 4. Negalėjimas naudotis viešaisiais arba privačiais telekomunikacijų tinklais.  
 5. Bet kokios vyriausybės veiksmai, dekretai, išleisti įstatymai, reglamentai ar apribojimai.
 6. Bet kokie krovinių gabenimo, pašto ar kitų svarbių transporto sričių streikai, trikdžiai ar avarijos.  

Mūsų įsipareigojimų, susijusių su jūsų pateiktu užsakymu, vykdymas bus laikinai sustabdytas tam laikotarpiui, kurį tęsis force majeure aplinkybės, ir mūsų įsipareigojimų vykdymo periodas bus pratęstas atsižvelgiant į tokių aplinkybių trukmę. Dėsime maksimalias pastangas, kad įveiktume force majeure aplinkybes arba rastume būdų, kaip vykdyti savo įsipareigojimus tokių aplinkybių nepaisant.

GINČAI

Jūs sutinkate, kad, nepriklausomai nuo bet kokio kitaip teigiančio įstatymo arba reglamento, visi su šios Svetaine naudojimu ir šių Sąlygų taikymu susiję arba iš to kylantys ieškiniai arba pretenzijos turi būti pateikti ne vėliau, nei per vienerius (1) metus nuo tada, kai atsirado tam pagrindas, arba jūs prarasite tokią teisę. BE TO, JŪS SUTINKATE, KAD BET KOKIE SU ŠIA SVETAINE, PRIVATUMO POLITIKA IR/ARBA ŠIOMIS SĄLYGOMIS SUSIJĘ ARBA IŠ JŲ KYLANTYS GINČAI, PRETENZIJOS IR IEŠKINIAI BUS SPRENDŽIAMI INDIVIDUALIAI.

MŪSŲ TEISĖ KEISTI ŠIAS SĄLYGAS  

Mes turime teisę bet kuriuo metu šias Sąlygas peržiūrėti ir jas keisti. Mums paskelbus apie tokius pokyčius, toliau naudodamiesi šia Svetaine jūs sutinkate su minėtais pokyčiais ir tuo, kad jie lieka galioti nuo dienos, kurią buvo paskelbti. Jums bus taikomos tos Sąlygos, kurios galios jūsų užsakymo pateikimo dieną.  

KLAUSIMAI IR KOMENTARAI

Mes laukiame jūsų klausimų, komentarų ir nuomonių. Prašome juos visus mums siųsti remiantis „KONTAKTAI “  skirsnyje pateikiama informacija.  

Paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. LAPKRITĮ

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.