Sporto programa, skirta neregiams ir prastai matantiems žmonėms su gyd. J. Girskiu

2022-04-20

Pažink stuburo pratimus kartu su vienu geriausių reabilitologų, neurologų Lietuvoje, Stuburo gydymo centro įkūrėju, gydytoju Jonu Girskiu!

Trečioji iš septynių sporto programų, skirtų neregiams ir prastai matantiems žmonėms, lydinti netrukus virtualioje bibliotekoje ELVIS pasirodančią Jono Girskio knygą garsiniu EPUB formatu „Viskas apie stuburo gydymą“, vyks Šiauliuose, LAB padalinyje, gegužės 11 d. 13 val.


Esi iš kito miesto? Pasiruošk kilimėlį, pagalvėlę ir junkis nuotoliu: https://bit.ly/3jfALsE

Dalyvaudamas įsivertink savo sveikatos būklę (už ją esi atsakingas pats) ir nedaryk pratimų, kurių tau nerekomenduoja gydytojai (nors treneriai yra informuoti ir nieko ekstremalaus ar pavojingo tau nesiūlys, bet – atsarga gėdos nedaro).

Norą skaityti knygas apie sportą ir sportuoti namuose išreiškė ELVIS ir LAB skaitytojai. Jūsų norus Lietuvos aklųjų biblioteka sutalpino į projektinę paraišką, o gavę finansavimą garsiniu EPUB formatu parengė 7 leidinius sporto tema. Sporto renginyje „Sveikas stuburas – sveikas žmogus“ galėsi praktiškai išbandyti stuburo pratimus, o vėliau, išstudijavęs knygą „Viskas apie stuburo gydymą“, sėkmingai tęsti praktiką namuose!

Atkreipk dėmesį: renginyje bus filmuojama ir fotografuojama. Filmuoja fantastiška komanda, kuri puikiai išmano savo darbą, kamerą valdo profesionaliai, kadrus pagauna estetiškus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne veidams, o bendrai atmosferai. Ateidamas į renginį, sutinki atsidurti trumpame vaizdo siužete ar LAB fotografų pagautame kadre!

Šis renginys – tai LAB vykdomo projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ (SRFKT-2021-1-0134) veikla. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

Daugiau apie projektą