Prie mūsų komandos prisijungė kineziterapeutas iš Australijos – Timothy Mcgowan

2018-05-21

Naujasis J. Girskio stuburo gydymo centro specialistas – australų kineziterapeutas Timothy McGowanas, Sidnėjaus universitete įgijęs kineziterapijos magistro laipsnį, turi septynerių metų praktiką sporto ir reabilitacijos srityje.

Prieš atvykdamas į Lietuvą T. McGowanas dirbo Londone, FIFA sporto traumų medicinos ir ortopedijos reabilitacijos centre. Kvalifikuotas, tarptautinę patirtį turintis kineziterapeutas pirmenybę teikia tikslingos judėjimo sistemos priežiūros profilaktikai, orientuojasi į subalansuotos kaulų ir raumenų sistemos būklės palaikymą, siekia kvalifikuotai identifikuoti paciento kaulų ir raumenų sistemos problemas, maksimaliai gerinti pacientų ajudėjimo galimybes, mažinti traumų, sužeidimų tikimybę.

„Džiaugiamės, kad gydytojo J. Girskio taikomų gydymo ir ištyrimo metodikų pagrįstumas sutampa su šio australų specialisto požiūriu. Svarbiausias mūsų klinikoje propaguojamas aspektas –individualumas, dėl kurio Lietuvoje dažnai tenka polemizuoti su bendrojo pobūdžio sportiniais pratimais pacientus gydančiais kolegomis. Gydytojo J. Girskio taikoma metodika, kai pirmiausia nuodugniai ištestuojama žmogaus judėjimo sistema ir tik tuomet parenkami optimaliausi sprendimai bei priemonės jos sutrikimams atstatyti, priimtini ir jaunosios kartos kineziterapeutui T. McGowanui, kuris profesinės praktikos įgijo Austalijoje bei Vakarų Europoje,“ – pabrėžia J. Girskio stuburo gydymo centro direktorė Greta Milašienė.

Bendradarbiavimas su Timothy McGowan J. Girskio stuburo gydymo centrą inspiravo naujam sveikatos projektui – atvykstamosioms profilaktinėms kineziterapeuto konsultacijoms anglakalbiams įmonių darbuotojams. Projektas skirtas motyvuoti itin užimtus verslo aplinkos žmones rūpintis savo sveikata. Taip pat skatinti įmones bei organizacijas būti atsakingas už savo darbuotojų gerovę, rengiant sveikatinimo akcijas įmonių viduje.

Įmonių darbuotojų patogumui, kineziterapeutas T. McGowanas atvyksta į įmonę sutartu metu, įsirengia konsultacijoms tinkamą apžiūros erdvę ir kiekvienam asmeniui skiria 45 min. individualiam manualiniam judėjimo sistemos įvertinimui ir tikslingų gydomųjų judesių programos sudarymui. Konsultacijos metu pateikiamos rekomendacijos, kaip toliau rūpintis ir tikslingai prižiūrėti savo kaulų ir raumenų sistemą. Stuburo centro vadovybė patikina, jog netolimoje ateityje panašus projektas bus siūlomas ir lietuvių įmonėms.

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame rašyti: info@stuburas.lt