Mūsų gydymo centro partnerystė su „Palanga SPA" trumpins vakarų Lietuvos pacientų kelią į sveikatą

2018-01-16

J. Girskio stuburo gydymo centras, įkurtas daugiau nei prieš dvidešimt metų, sėkmingai specializuojasi raumenų ir kaulų sistemos gydyme. Tad šiuo metu nuspręsta medicininę veiklą vystyti ne tik sostinėje, bet ir Vakarų Lietuvos regione.

„Jau seniai pastebėjome, kad į Vilniuje esantį stuburo gydymo centrą apie 30-40 proc. pacientų atvažiuoja iš tolimesnių Lietuvos regionų,“ – sako šio centro direktorė Greta Milašienė. Ji pasakoja, jog mažesnių miestelių gyventojai į specialistų konsultacijas atvyksta didesnėmis grupėmis, neretai tą pačią dieną konsultuojasi visa šeima ar netgi dalis giminės.

„Mūsų duomenimis, apie 20 proc. pacientų į Vilniuje esantį J. Girskio stuburo gydymo centrą atvyksta būtent iš Vakarų Lietuvos. Daugelis jų vis teiraujasi, ar neketiname steigti filialo šiame regione, kadangi atvažiuoti periodiškai gydytis į sostinę ne visiems pavyksta. Tad džiaugiamės partneryste su medicinos SPA centru Palanga SPA, atvėrusiu galimybes priartėti prie Vakarų Lietuvos pacientų ir taip sutrumpinti jų kelią į sveikatą,“ – pasakoja G. Milašienė.

Palanga Spa atstovė Eglė Preikšaitytė tikina, jog idėja teikti gydymo paslaugas SPA komplekse subrendo pastebėjus, jog viešbučio svečiai vis dažniau guodžiasi nugaros skausmais, nuovargiu, teiraujasi gydomojo masažo ir domisi procedūromis, padedančiomis stiprinti jų sveikatą. Anot E. Preikšaitytės, tai paskatino viešbutį siekti Medical SPAstatuso, suteikiančio teisę teikti tiek grožio, tiek ir sveikatos gerinimo, stiprinimo bei gydymo paslaugas. „Šiuo metu esame pirmasis ir vienintelis Lietuvoje penkių plius žvaigždučių viešbutis, turintis asmens sveikatos priežiūros licenciją,“ – pasakoja viešbučio atstovė.

Palanga SPA svečiai turės galimybę konsultuotis tiek su vedančiuoju gydymo centro mediku, neurologu, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju, manualinės terapijos specialistu Jonu Girskiu, tiek su kitais šio centro specialistais. „Konsultacijų metu bus naudojami identiški ištyrimo ir diagnostikos metodai, kaip ir stuburo gydymo centre Vilniuje. Palanga Spa pridėtinė vertė mūsų teikiamam gydymui yra jų siūlomas sveikatinimo ir poilsio paslaugų paketas,“ – sako gydytojas J. Girskis.

J. Girskio stuburo gydymo centro ir Palanga SPA partnerystė prasidės 2018 m. vasario pirmomis dienomis. Gyd. J. Girskis skaitys paskaitą Vakarų Lietuvos klausytojų auditorijai apie tai, kaip tikslingai rūpintis savo kūnu ir nepraskolinti jo ligai. Taip pat ves seminarą, skirtą Vakarų regiono kineziterapeutams, fizinio rengimo treneriams, masažuotojams, įvairių sporto šakų ir sveikatinimo doktrinų instruktoriams. Taipogi gydytojas J. Girskis konsultuos pacientus dėl kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų.

„Viliamės, kad J. Girskio stuburo gydymo centro partnerystė su Palanga SPA gali atverti naujų galimybių Vakarų Lietuvos gyventojams gaunant kokybiškas fizinės medicinos ir reabilitacijos bei sveikatinimo paslaugas,“ – teigia G. Milašienė. Palanga Spa atstovė E. Preikšaitytė priduria, jog mato perspektyvią bendradarbiavimo viziją šalia jau praktikuojamų svorio mažinimo, kontrolės bei atstatomojo gydymo po plastinės ir estetinės chirurgijos paslaugų įtraukti ir stuburo gydymo paketą – konsultacijas, manualinę terapiją, masažus, balneoterapijos, talasoterapijos bei kitas procedūras – ne tik Vakarų Lietuvos, bet ir užsienio šalių gyventojams.