SĄNARIŲ ECHOSKOPIJA

Echoskopijos tyrimas kokybės ir kainos prasme yra vienas geriausių radiologinių tyrimų: yra saugus, neinvazinis, dinaminis ir suteikiantis vertingos informacijos apie sąnario būklę. Mūsų gydymo centre echoskopijos tyrimą atlieka 15 metų darbo patirtį turintis radiologas-echoskopuotojas, medicinos mokslų daktaras Saulius Rutkauskas. Gydytojas specializuojasi sąnarių echoskopijoje. Sąnario echoskopiją rekomenduojama atlikti kai vargina sąnario skausmas, tinimas, strigimo jausmas, galima įtarti prasidėjusį sąnario uždegimą ar artritą. Ligų rizika išauga, jei buvote susižeidęs sąnarį ir po kurio laiko atsinaujino jo skausmas.Šio tyrimo metu galima nustatyti viso kūno sąnarių pažeidimus, aplinkinių audinių pakitimus, įvertinti, ar sąnaryje nėra skysčio.

Echoskopija – tai tyrimas ultragarsu, kurio metu paciento oda ištepama specialia žėlė ir liečiama davikliu, perduodančiu vaizdą į specialų ekraną. Prieš procedūrą pacientas pasodinamas arba paguldomas ant kušetės, jos metu nedideliame ekrane jis gali stebėti savo sąnarių vaizdą „iš vidaus“, o procedūrai pasibaigus – nusivalyti žėlė ir laukti tyrimo rezultatų.
Sąnarių echoskopija trunka iki 10 minučių, dar tiek pat laiko gali užtrukti tyrimo duomenų įvertinimas. Procedūros metu pacientas nejaučia skausmo, jam nereikia leisti jokių vaistų ar būti lydimam artimųjų. Echoskopija neturi šalutinio poveikio, atlikus šį tyrimą galima grįžti į darbą ar užsiimti aktyvia veikla – jokios įtakos įprastai veiklai šis tyrimas nedaro.

Echoskopijos (ultragarsinių tyrimų) kainos:

Vieno sąnario ultragarsinis tyrimas - 55 eur

Vienos srities raumenų ir sausgyslių ultragarsinis tyrimas - 55 eur

Vienos srities minkštųjų audinių ultragarsinis tyrimas - 55 eur

Vienos galūnės periferinių nervų ultragarsinis tyrimas - 55 eur

Dviejų sričių ultragarsinis tyrimas - 70 eur

Trijų ir daugiau sričių ultragarsinis tyrimas - 90 eur