REGISTRUOKITĖS PAS SPECIALISTĄ
Manodaktaras.lt registracija internetu
Manodaktaras.lt registracija internetu

Judėkime sveikatos labui!

Judėkime sveikatos labui!

2020-05-14

Mūsų gydymo centro fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė karantino metu nepamiršta judėjimo sveikatos labui! Gegužės 10 d. buvo minima Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena, kurią 2000-aisiais inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija.

Laidoje “Labas rytas, Lietuva” gydytoja pasakoja apie judėjimo svarbą ir dalinasi fizinio aktyvumo idėjomis karantino metu.

Žiūrėkite reportaže:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000107864/paspirtis-sportuoti-pasauline-judejimo-sveikatos-labui-diena-specialiste-primena-nauda-fizinei-ir-emocinei-buklei?fbclid=IwAR1R2fJbSrJVXgbkq50FIZr54_P_56Hn5iIOTUKpptgK9stYmMqYh2Bht5A

Skaityti daugiau

Nešvaistykite laiko ir energijos bereikšmiams bendro pobūdžio „sveikatinimosi“ pratimams. Spręskite savo, o ne teoriškai spėjamas problemas!

Nešvaistykite laiko ir energijos bereikšmiams bendro pobūdžio „sveikatinimosi“ pratimams. Spręskite savo, o ne teoriškai spėjamas problemas!

2020-02-11

Šiandien apstu internetinių nuorodų į darbo dienos pratimus ar rekomenduojamas treniruotes. Būkite budrūs – nėra visiems tinkamų gydomųjų pratimų! Tai, kas tinka visiems, netinka niekam. Todėl nešvaistykite laiko ir energijos bereikšmiams bendro pobūdžio „sveikatinimosi“ pratimams. Spręskite savo, o ne teoriškai spėjamas problemas!

Skaityti daugiau

Artėja mūsų gydymo centro gyd. R. Burzdžienės paskaita, skirta auginantiems vaikus></a>
                            <h2 class=Artėja mūsų gydymo centro gyd. R. Burzdžienės paskaita, skirta auginantiems vaikus 2018-08-17

Vaikų laikysenos ir nepakankamo fizinio aktyvumo statistika byloja, jog tėvai privalo būti budrūs ir pastebėti atsirandančią ar augančią problemą. Svarbu prižiūrėti, kad būtų užtikrinamas ir skatinamas adekvatus vaiko judėjimas.
Kviečiame registruotis į gyd. Rūtos Burzdžienės paskaitą apie vaiko laikyseną ir judėjimo sistemą.
Paskaita apie tai:
– koks yra normalus vaiko vystymasis: iki kada formuojasi stuburo linkiai, pėdų skliautai, kelių pozicijos ir kt.;
– kaip pastebėti ir vertinti besiformuojančią ydingą laikyseną;
– kokia yra raumenų svarba formuojantis laikysenai;
– kas keičia vaiko laikyseną į gerą, o kas – į blogą.
Registracija: mokymai@stuburas.lt

Skaityti daugiau

Gyd. J. Girskis LRT laidoje „STILIUS”

Gyd. J. Girskis LRT laidoje „STILIUS”

2017-11-08

Laidoje „STILIUS” gyd. J. Girskis šaržuoja bendro pobūdžio pratimus, kuriais šiandien nugaros skausmus gydosi pusė Lietuvos: „Jau seniai laukiu, kada į Lietuvą atskries Nobelio premija už šį neįtikėtiną „atradimą”, – visiems žmonėms tinkamus pratimus, skirtus nugaros skausmui gydyti. Tačiau premijos vis nėra… O ir negali būti! Juk kiekvienas žmogus yra individualus ir kiekvienu atveju reikia nustatyti, kurios jo kaulų ir raumenų sistemos grandys yra sutrikusios ir tik tuomet parinkti tikslingus gydomuosius pratimus”. Visą reportažą su gyd. J. Girskiu kviečiame žiūrėti nuo 33:25 min.:
http://www.lrt.lt/medi…/irasas/1013678347/stilius_2017_11_04

Skaityti daugiau

Rodomas puslapis 1 iš 712345...Paskutinis »

Naujienų archyvas