J. Girskio stuburo gydymo centro gyd. Rūtos Burzdžienės paskaita apie vaiko laikyseną ir judėjimo sistemą

 

Dėmesio – formuojasi jūsų vaiko kūnas! 

Vaikų laikysenos ir nepakankamo fizinio aktyvumo statistika byloja, jog tėvai, mokytojai, vaikų sporto būrelių vadovai  privalo būti budrūs ir pastebėti atsirandančią ar augančią problemą. Svarbu prižiūrėti, kad būtų užtikrinamas ir skatinamas adekvatus vaiko judėjimas.

Paskaita apie tai:

Trukmė: 1,5 val.

Kaina organizacijoms, bendruomenėms ar kitoms grupėms (nepriklausomai nuo asmenų skaičiaus): 750,00 eur (Vilniaus mieste)

Pasiteirauti arba rezervuoti paskaitą Jūsų pageidaujama data el. paštu: mokymai@stuburas.lt arba tel. +370 682 57030

Apie lektorę gyd. Rūtą Burzdžienę:

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė specializuojasi svertinės kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų gydyme. Nuo 2011 m. gydytoja yra ištyrusi ir įvertinusi virš 5000 kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų atvejų: vaikus ir suaugusius konsultuoja esant ydingai laikysenai, stuburo iškrypimams, judesio sutrikimams, nugaros, kaklo, sąnarių skausmams, tarpslankstelinio disko išvaržoms, sausgyslių, raiščių patologijoms.

Domėjimosi sritis – žmogaus svertinės kaulų ir raumenų sistemos funkcionavimas judesių metu, sutrikimų įtaka jai. Skaito paskaitas vaikų biomechanikos raidos temomis.

Visuomet siekiu edukuoti pacientus ir perduodu savo medicinines žinias tam, kad jos taptų raktu į jų sveikatą. Kasdiename savo darbe pastebiu, jog perduotas žinias įsisavinę ir motyvuoti pacientai sveikimo procese pasiekia geriausių rezultatų. To paties sieksiu ir šios paskaitos metu.

Gyd. R. Burzdžienė.


SUSISIEKITE

El. paštas: mokymai@stuburas.lt
Telefonas: +370 6181 0525