J. Girskio stuburo STUDIJŲ centras – J. Girskio stuburo GYDYMO centro įkurta mokymo įstaiga, kurioje  gydymo centro specialistai dalinasi požiūriu į  tikslingą raumenų ir kaulų sistemos priežiūrą ir  gydymą,  kūno savigydos bei tikslingo judesio filosofija, moko profesionalaus medicininio bei  kūno savipriežiūros mąstymo.

Daugiau nei 35 metų gydytojo patirtis bei medicinos eksperto komentarai populiariojoje literatūroje, televizijos bei radijo laidose, pranešimai tarptautinėse konferencijose, dvi autorinės knygos, paremtos asmenine gydymo praktika, gyd. J. Girskį paskatino struktūrizuoti savo edukacinę veiklą ir įkurti profesinėmis bei filosofinėmis vertybėmis grįstą J. Girskio stuburo STUDIJŲ centrą.

Keleto medicinos mokslo sričių ilgus metus kauptas žinias savo gydymo praktikoje apjungęs gyd. J. Girskis kviečia teorines įžvalgas tikrinti praktinėje veikloje, drauge kurti bei tikslinti medicinos sąvokas, terminus, kurių ne vieną yra suformulavęs, analizuoti bei suvokti, kodėl Lietuvoje ir pasaulyje esti tiek daug klaidinančių kaulų ir raumenų sistemos gydymo būdų, polemizuoti su paviršutinišku, stereotipiniu, o neretai ir žalingu požiūriu į kaulų ir raumenų sistemą bei stuburo gydymą, taip pat formuoti visuminį žmogaus judėjimo sistemos matymą ir skleisti jį savo pacientams bei plačiajai visuomenei.

J. Girskio stuburo studijų centre mokytis kviečiami:

Pagal auditorijos poreikius bei turimas žinias parengtose mokymo programose skirtingu gyliu bei nuodugnumu  J. Girskio stuburo gydymo centro specialistai dėsto kaulų ir raumenų sistemos priežiūros filosofiją bei tikslingos profilaktikos ir sveikatinimo metodologiją.


J. Girskio stuburo studijų centro kursai ir seminarai

Medicinos specialistamsMedicinos specialistams Fizinės medicinos ir reabilitacijos, sporto medicinos gydytojams, traumatologams, kineziterapeutams, šių disciplinų paskutinių kursų studentams
Sveikatinimo specialistamsSveikatinimo specialistams Fizinio rengimo treneriams, sporto klubų, specifinių sporto šakų bei sveikatinimo doktrinų (kalanetikos, jogos, pilates ir kt.) instruktoriams, kineziterapeutams, masažuotojams
ĮmonėmsĮmonėms Įmonėms, organizacijoms, visuomenei
Auginantiems vaikusAuginantiems vaikus

Augančių vaikų tėveliams, vaikų sporto būrelių vadovams bei kūno kultūros mokytojams.


SUSISIEKITE

El. paštas: mokymai@stuburas.lt
Telefonas: +370 6181 0525