REGISTRUOKITĖS PAS SPECIALISTĄ
Manodaktaras.lt registracija internetu
Manodaktaras.lt registracija internetu

Specialistų konsultacijos


Mūsų gydymo centro specialistų konsultacijų metu atliekama apžiūra, kurios metu remiantis biomechanikos normomis, nustatomi nedarniai funkcionuojantys Jūsų kūno raumenys ir/ar sąnarinės jungtys bei duodamos rekomendacijos tikslingam gydymui ar  tikslingai profilaktinei kūno savipriežiūrai. Mūsų gydymo centre nėra atliekami radiologinės diagnostikos tyrimai. Konsultacijų metu įvertiname, ar yra poreikis juos atlikti. Esant poreikiui, pacientai gali būti nukreipami šiuos tyrimus atlikti į radiologijos diagnostikos centrus ir su tyrimo išvadomis grįžti pas juos konsultavusį mūsų gydymo centro specialistą.

Mūsų gydymo centro specialistų konsultacijose rekomenduojame apsilankyti:

  • Profilaktiškai, siekiantiems sužinoti, kurios kūno judėjimo grandys yra praradusios savo fizines ypatybes ir kaip jas atkurti bei išvengti skausmų ateityje (rekomenduojama kineziterapeuto konsultacija).
  • Esant kaklo, pečių, nugaros, rankų, kojų raumenų bei sąnarių skausmams (esant ūmiems skausmas, rekomenduojame apsilankyti gydytojų konsultacijose, nes jų metu gali būti skiriamas medikamentinis gydymas).
  • Esant ydingai laikysenai (skoliozė, kifozė, hiperlordozė ir kt.).
  • Planuojantiems pradėti sportuoti ar praktikuojantiems specifinę sporto šaką, kad sužinoti, kaip išlaikyti kaulų ir raumenų sistemos balansą bei išvengti sporto traumų (rekomenduojama kineziterapeuto konsultacija).
  • Planuojančioms pastoti moterims, nėščiosioms bei moterims po gimdymo (rekomenduojama kineziterapeuto konsultacija).
  • Vaikams nuo 7 metų tikslingai formuoti taisyklingos laikysenos įpročius (rekomenduojama kineziterapeuto konsultacija).