REGISTRUOKITĖS PAS SPECIALISTĄ
Manodaktaras.lt registracija internetu
Manodaktaras.lt registracija internetu

Lazerio terapija


Lazerio spinduliais veikiant segmentines kūno zonas ar biologiškai aktyvius taškus, skatinami nervinių skaidulų regeneraciniai procesai, todėl pagerėja nervinių impulsų plitimas į giliau esančius organus ir audinius. Lazerio spinduliai taip pat dirgina odoje esančių smulkių kapiliarų sieneles ir aktyvina mikrocirkuliaciją, kuri mažina uždegimą ir skausmą.

Mūsų gydymo centre lazerio terapija taikoma kompleksinio gydymo metu, derinant ją su kineziterapija.

Kokybinis žemo spinduliavimo intensyvumo lazerių (ŽSIL) taikymo medicinoje šuolis įvyko devintajame dešimtmetyje, paplitus miniatiūriniams puslaidininkiniams lazeriams. Vis daugiau gydytojų terapinį lazerį pradeda taikyti praktiškai visose medicinos srityse. Kol egzistuoja žemo intensyvumo lazerinė terapija (ŽSILT), tol tęsiasi diskusijos apie terapinio efekto atsiradimo priežastis. Anksčiau fizikai negalėjo net galvoti, kad silpnesnis už kišeninio žibintuvėlio šviesą šviesos spindulys, esantis žemai po jutimo slenksčiu, atvers naują terapijos sritį ir sukels dešimtmečius trunkančią diskusiją.

Bent kiek besidomintieji gyvų organizmų skleidžiamu spinduliavimu žino, kad žmogus spinduliuoja beveik visame elektromagnetinių bangų diapazone. Kai kurių žmonių matomas, kartais sėkmingai fotografuojamas, žmogų gaubiantis silpnas švytėjimas yra vienas iš argumentų, įrodančių, kad organizmą supa ne chaotiškas spinduliavimas, o erdvėje struktūruoti, stovintys laukai.

Bet kuris lazeris – tai šviesos dalelių (fotonų) rezonatorius. Jo išspinduliuotas šviesos srautas visada bus, bent iš dalies, sinchronizuotas (koherentiškas) ir monochrominis (vienspalvis). Šių dviejų lazerio spindulio savybių pakanka, kad galėtume tvirtinti, jog net ir silpnutis terapinio lazerio spindulys neturi atitikmens gamtoje. Tai reiškia, kad organizmas nemoka adaptuotis ir blokuoti jo poveikio.

Antroji prielaida glūdi organizmo savybėse. Žinoma, kad jo biofizinių procesų lygyje yra taip pat sinchronizuota, rezonansinė sistema. Begalė atominių ir molekulinių organizmo osciliatorių veikia kaip darnus orkestras, spinduliuoja ir per tą spinduliavimą susiderina, virsdamas tobula savireguliuojančiąja sistema.