Registracija į gydytojo konsultaciją: T | +370 5 272 2443
Manodaktaras.lt registracija internetu

Jono Girskio stuburo gydymo centras – “The human body exhibition” parodos partneris

Jono Girskio stuburo gydymo centras – “The human body exhibition” parodos partneris

Sensaciją mokslo ir medicinos pasaulyje sukėlusi žmonių kūnų paroda „The Human Body Exhibition“ pirmą kartą bus rodoma Lietuvoje. Milijonus lankytojų sutraukianti paroda „The Human Body Exhibition“ mūsų šalyje bus atidaryta vasario 17 d. Beveik 200 eksponatų ir svarbiausias anatomines žmogaus kūno dalis pristatysianti paroda pateiks unikalų trimatį žvilgsnį į žmogaus kūną ir tai, kas iš tikrųjų slypi po mūsų oda. „The Human Body Exhibition“ paroda veiks pekybos centro „Panorama“ antrame aukšte, parodos laikas ir lankytojų skaičius bus ribotas.

„The Human Body Exhibition“ paroda yra skirta edukuoti, šviesti ir skatinti lankytojus rinktis tinkamą gyvenimo būdą. Parodos kūrėjų tikslas – kaip įmanoma tiksliau parodyti žmonėms jų kūno sandarą, kaip jis funcionuoja, skatinti rūpintis sveikata, atskleisti tikrąjį žmogaus kūno stebuklą.

Dar nuo Egipto laikų žmonės svajojo po mirties išsaugoti žmogaus kūną tokį, koks jis buvo. Tik taip buvo įmanoma pažinti kūno paslaptis, organų veiklą irvystyti mediciną. Naudodami naujausias kūno išsaugojimo technologijas „The Human Body Exhibition“ parodos organizatoriai siūlo susipažinti su žmogaus vidumi kaip su tikru meno kūriniu.

Kaip veikia mūsų kūno mechanizmas, domisi net ir nieko bendra su medicina neturintys žmonės. Su žmogaus kūno paslaptimis jau yra susipažinęs nemažas būrys garsenybių: verslininkas B. Gatesas, aktoriai L. DiCaprio, A. Kutcheris, B. Willisas, D. Moore, D. Hasselhoffas, prieš porą metų Anapilin iškeliavęs M. Jacksonas, buvęs Niujorko meras E. Kochas ir daugelis kitų.

Parodos „The Human Body Exhibition“ egzempliorius, griežtai laikydamasi Kinijos įstatymų, paaukojo plastinavimo tyrimus vykdanti Daliano Hoffeno biotechnologijos laboratorija. Plastinavimo proceso metu kūnas būna išsausinamas vis didėjančios koncentracijos etilo spiritu, maišomas su acetonu ir vakuume sutvirtinamas acetone tirpstančiu silikonu. Laboratorijoje kuriami ir gaminami pavyzdžiai skirti medicinos mokykloms ir visuomenės informavimo tikslams. Visi eksponatai ruošiami laikantis ypatingos pagarbos žmogaus kūnui ir visų saugumo reikalavimų.

Parodą „The Human Body Exhibition“ kuria viena iš didžiausių po pasaulį keliaujančių parodų organizatorių, 50 metų patirtį sukaupusi kompanija „HK Exhibition“. Jos edukacines parodas visame pasaulyje matė daugiau nei 20 mln. lankytojų. Daugiau informacijos ieškokite svetainėjewww.thehumanbody.lt.